Social Blue Open

17 - 23 juni 2019 | gratis toegang !

Winnaars

Winnaars

Hier vind je alle winnaars van voorgaande edities van het Social Blue Open tennistoernooi.

Social Blue Open winnaars van 2019

sb logo combi 03 edited kopie Custom

NRT**

Winnaar

Finalist

HE** Alec Deckers Bart de Gier
DE** Lianne de Jong Noesjka Brink
HD** Lars Bijsterbos/Robin Grit Tom Clavel/Pascal Wagemaker
DD** Dewi Dijkman/Isabella Haverlag Chelsea Apawti/Jasmine Apawti
     

Open toernooi 

Winnaar

Tweede plaats

HE2 Edward Etty Joris Hoogland
HD2 Robert Kef/Steef Duijn Edaward Etty/Carlos Etty(niet opgehaald),
HE3 Robert Kef Tim Smit
DE3 Chelsia Apawti Isa Kiebert
HD3 Frank Kemper/Aron Ouwejan Jordi Hermans/Jan Willem Kubbinga
DD3 Jitske Frankenhuis/Susanne Trik Julia Enderink/Mitzy Enderink
HE4 Jordy Hermans Brad Sy-A-Foek
HE5 Timo van Galen Stephan Horden
HD5 Timo van Galen/Jurriaan Mol Joost Grooteman/Ries Grooteman
DD5 Evelinne Selmn/Petra Swartsenburg Cindy Frissen/Leonie Vet
GD5 Gerjan Dijkhuizen/Willeke Otten Eric van Dorst/Esther Verstraten
HE6 Daan Knoef Edwin Valent
DE6 Rosanne van Kessel Nancy Abdoelhafiezkhan
HD6 Marvin Hoks/Stephan Horden Niels van Dijk/Jael Veling
HD6 35+ Martijn Lam/Mike Stapper Edwin Meijerink/Sven Waersegers
GD6 35+ Pip Wien/Leonie Vet Markku Steenhart/Annemarie van den Bergh
HE7 Joeri Kreuk Mervyn Leermakers
DE7 Brigitte Buis Elke van den Elsen
HD7 Juriaan van den Berg/Mervyn Leermakers Maarten Dijk/Danny Keizer
DD7 Ramona Hart/Sabine van Hazeldonk Lisette Hoks/Daniele Treur
GD7 Louis Asolobi/Brigitte  Buis Mervyn Leermakers/Melanie van Deelen
HE7 35+ Martin Klooster Idso Brouwer
DE7 35+ Wattana Kuanamon Nellie Voorthuijzen
HD7 35+ Martin Klooster/Rob Rozendaal Sil Boon/Erik Zwolsman
DD7 35+ Lies Beumer/Wies vanderbos Wendy Aelberts/Maroesjka van Deelen
GD7 35+ Edwin Meijerink/Truus de Ruig Erik Baars/Suzanne Baars
GD8 17+ Gea Schenk/Raimond Laan Manodj Jagessar/Saskia van der Hall
     

De Social Blue Open winnaars van 2018

sb logo combi 03 edited kopie Custom

Onderdeel 1e prijs bon 25 euro 2e prijs bon 15 euro
HE5 Jordy Hermans  Rick van Galen
DD5 Emmely van der Gulik/Joella Wagemaker Yalissa Hamerling/Eline Gooren
GD5 Mike Hof/Eveline Selman Mike van Gerven/Leonie Hoogewerf
HE6 Job Koopman Sjors van der Gulik
HD6 Michel Dekker/Stef Kors Timo van Galen/Thomas Visser
DD6 Petra Hania/Karin Kosse Emma Stapper/Sanne Stapper
HD6 35+ Maurice de Wit/Jochem van Dijk Martijn Lam/Mike Stapper
GD6 35+ Markku Steenhart/Angela van der Voort Yvo Rijnders/Leonie Vet
HE7 Cas de Vree Teun Boots
DE7 Nini Beemsterboor Karin Korse
HE7 35+ Ram0on Tol Charles van Zandbergen
HD7 35+ Ramses Bos/Marc Ruijter Mike Stapper/Richard Temme
DD7 35+ Maroesjka van Deelen/Wendy Aelberts Carla Beerepoot/Corine Schouten
GD7 35+ peter Kist/Nelly Voorthuijzen Edwin Meijerink/Truus de Ruig
DD8 18+ Jamilla Grooteman/Liz Gutter Bianca Dolfing/Renee Kollis
GD8 18+ Wim Veerman/Sophie Roserboom Asha Jagessar/Sil Boom
     
  1e prijs 2e prijs
HE2 Cidney de Boer Lars Bijsterbos
DE2 Jasmine Apawti Sophie Wagemaker
HE3 Tim Smit Aron Ouwejan
DE3 Demi de Vries Pleun Kramer
HD3 Wesley de Kwaatsteniet/Wouter den Bakker David Josepa/Tim Roemer
HE4 Aron Ouwejan Bas van Zandbergen
HD4 Luuk Koopman/Bas van Zandbergen Tom de Wit/Roel Neefjes
     
NRT** heren enkel: Ruben Konings  
  dames enkel: Lexie Stevens  
  heren dubbel: Thorsten Sollie/Yannick Verwater  
  dames dubbel: Hanneke Lodewijks/Laura Rijkers  

Winnaars 2017

sb logo combi 03 edited

Onderdeel  1e plaats 2e plaats
HE** Jasper Smit Rick Tania
DE** Lotte van Leeuwen Medy Blankvoort
HD** Joost Bos/ Martijn Kersens Rosco Muller/Wesley de Kwaadsteniet
DD** Madelief Hageman/Bente Spee Fleur Adema/Astrid Carton
HE2 Fons Verberne David Josepa
DE2 Noesjka Brink Madeleine Gauthier
HD2 Charlie Koper/Rosco Muller Martijn de Does/Emiel Veldman
HE3 Tim Smit Quinten Kleiboer
DE3 Madeleine Gauthier Julia Enderink
HE4 Robert Kef Gosse Panagoulopoulos
DE4 Sophie Breed Mitzy Enderink
HE5 Reggie Hoost Steven Timmerman
HD5 Thijs Broersen/Gerben Leinenga Milo Gambirasio/Reggie Hoost
DD5 Senja Swartsenburg/Rachel Vet Leonie Hoogewerf/Kirsten Spoelstra
GD5 Patrick Beumer/Yentle van der Aat Victor van de Lest/Monique van de Lest
HE6 Stef Smit Victor Zwaan
HD6 Joël Mik/Alexander Bokma Ben Visser/Thomas Visser
HD6 35+ Victor van de Lest/Mike Stapper Mike van Gerven/Markko Steenhart
DD6 35+ Carolina Hommenga/Monique Jacobsen Ingrid Talsma/Nellie Voorthuijzen
HE7 Milan Homan Jordy Schreuder
DD7 Emmely vd Gulik/Annebel Oud Wendy Aelberts/Julia de Jong
HE7 35+ Peter Booij Marcel Klooster
HD7 35+ Yvo Rijnders/Jeroen Stevens Robert Antkowiak/Sven Brouwers
DD7 35+ Francis de Lange/Inge van Vuure Anja van Dulmen/Sandy Plt
GD7 35+ Yvo Rijnders/Leonie Vet Edwin Meijerink/Truus de Ruig
DE8 18+ Stephanie Claus Anja van Dulmen 
HD8 18+ Ivan Stam/Joran Stam Ad Liefaard/Jos Rood
GD8 18+ Marcel Houtman/Stephanie Claus Idso Brouwer/Brenda van den Broeke

Winnaars 2016

Kaap Hoorn Open

NRT** Heren Dames
1 Bart de Gier Pleun Burgmans
2 Zen Zijlstra Lotte van Leeuwen
     
Open Toernooi
1e prijs 2e prijs
HE2 Lucas Bos Sem Snoek
DE2 Zoë Gubbels Elise Zijst
HE3 Dax Donders Tim Smit
DE3 Jente Boersma Liza Groenveld
HD3 Lucas Bos
Niels van Dam
Wesley de Kwaadstrniet
Tim Roemer
HE4 Lucas van Flymen Bas Twaalfhoven
DE4 Sophie Breed Suzanne Buis
HD4 Steef Duijn
Stef van Straalen
Toine Leidelmeijer
Kevin Vriend
GD4 Suzanne Deul
Kevin Vriend
Laura van Zalinge
Peter Bijvoet
DD8 18+ Carla Beerepoot
Moniek Spigt
Gea Laan
Hilde Schenk
HD8 18+ Johan Emmerig
Ciske Koning
Hubert J. Hermans
Jacques de Jong
DE8 18+ Wendy Aelberts Saray Roos
HE8 18+ Idso Brouwer Lex Schilperoort
GD7 35+ Rob van Zijtveld
Kitty van Zijtveld
Rene Hart
Lia Hart-Rijksen
HD7 35+ Mike Stapper
Richard Temme
Yvo Rijnders
Jeroen Stevens
DE7 35+ Nellie Voorhuijzen Sharon Ackema
HE7 35+ Rob Castien Eric Baars
GD7  Job Koopman
Yalissa Hamerling
Pip Whien
Leonie Vet
DD7 Jeanet Hania
Petra Hania
Susan Baars
Manon Sachs
HD7  Tim Deul
Timo van Galen
Idso Brouwer
Nick Hooijman
DE7  Yalissa Hamerling Petra Hania
HE7  Kay de Wilde Job Koopman
GD6 35+ Nellie Voorhuijzen
Ruud Haarms
Frank Vlaar
Kitty Brandhoff
HD6 35+ Ruud Haarms
Bram Neefjes
Raymond van Eeken
Erwin van der Vries
HE6 35+ Ramon Otto Ben Visser
HE6  Wester Klerk Stef Smit
HD6  Joel Mik
Stijn Mulder
Sem van Velzen
Thomas Visser
GD5 Ingmar Klerk
Bente Klerk
Ricardo Sleeckx
Suzanne Buis
DD5 Marieke Koopmans
Leonie Sinke
Yannink Sijtsma
Senja Swartsenburg
HD5 Obe van der Klei
Thomas de Klein
Dave Damen
Meindert Reus
HE5 Bas van Zandbergen Stephan Castricum
There are no images available in the gallery.

Social Blue  Garage Jong Andijk  IT Advies logo iwwf    dutchned website film 1     Logo ALL IN KaapHoornLOGO    Zorba klein Weekblad Zondag Indrukmakers BobMens De Glazenier breedijk 266x300 Piet Has Vakgarage  Maatschap fysiotherapie grote waal  Bouchier Sport   Deurwaarderskantoor Bouwhuis en Smit Schermer BV Social Blue rightrent logo logo wit wognum Lavendel